loading
CHOOSE CURRENCY:

Ajman Florist - Загальні положення та умови

  • Відмова від політики
  • (1) Для повного 100% відшкодування скасування необхідно зробити до 2:00 P.M. Європейський стандартний час доби ПРІО до планової доставки.\n(2) Якщо скасування отримано після 2:00 P.M. Європейський стандартний час, буде повернено 50% відшкодування.\n(3) Не можна скасовувати або повертати кошти за ті ж денні замовлення. Якщо ваш подарунок є в дорозі в день доставки або його було доставлено або відхилено одержувачем, ми не зможемо скасувати або відшкодувати замовлення.\n(4) Скасування та відшкодування недоступні при спробі невдалої доставки, коли була надана неправдива інформація про доставку.\n(5) Відшкодування за спеціальними замовленнями не здійснюється. Після того як Спеціальний Порядок був прийнятий і оплачений клієнтом, його не можна скасувати або відшкодувати.\n\nМи не можемо приймати замовлення від клієнтів віком до вісімнадцяти (18) років.\n\nСлужби доставки - Якщо ви вимагаєте, щоб ваша доставка здійснювалась протягом певного періоду часу, ви можете попросити у формі замовлення, щоб ваші квіти доставлялися в будь-який день або вночі! Будь ласка, зверніть увагу, що деякі послуги залежать від наявності, і в певні години року ці ціни можуть бути різними. Ми повідомимо вам послуги, доступні на момент розміщення замовлення:\n\nЗверніть увагу на те, що, якщо перевізник не може знайти когось, хто приймає доставку, або не може залишити доставку в безпечному місці, вони залишить картку за адресою одержувача, щоб зв'язатися і перевпорядкувати доставку. Якщо одержувач не вчасно з'єднається, ми залишаємо за собою право стягувати плату за повторну доставку на ту або іншу адресу.\n\nМи не можемо приймати замовлення на доставку за кордон у зв'язку з різницею в міжнародних часових поясах.\n\nМи не будемо нести відповідальність за будь-яке неспроможність виконати наші зобов'язання, якщо такі невдачі є наслідком актів Бога (включаючи пожежу, повені, землетруси, бурю, урагани чи іншу стихійну катастрофу), війни, вторгнення, дії іноземних ворогів, військові дії (чи була оголошена війна чи ні), громадянська війна, повстання, революція, повстання, військова або узурпована влада або конфіскація, терористична діяльність, націоналізація, санкція уряду, блокування, ембарго, трудовий спір, страйк, блокування або переривання або провал електроенергії .
  • Скарги
  • Ми завжди намагаємося зробити все можливе, щоб ваші замовлені квіти / товари були доставлені за вашим бажанням і в відмінному стані. Якщо ви незадоволені квітами / продуктами в будь-якому випадку, повідомте нам про це протягом 7 днів після доставки, надаючи чітку фотографію та повне пояснення вашої невдоволеності. Якщо скарга стосується якості квітів, ми вимагаємо, щоб фотографія була зроблена в той же день, коли квіти були доставлені, або найближчим днем. Наш відділ по роботі з клієнтами розгляне вашу зацікавленість і відповість якнайшвидше. Повернення коштів буде надано, лише якщо скарга щодо квітів / продуктів дійсна.
  • Правила та умови
  • Виконавши оплату в кінці процесу замовлення, ви погоджуєтесь дотримуватися наших Загальних положень та умов, що містяться в цих умовах та умовах, і з'являтись в будь-якому місці на веб-сайті.
background image
background image